O nas

TRANSAD

Firma TRANSAD powstała w 2006 roku, od tego czasu dbamy o to, by w jak największym stopniu sprostać wymaganiom naszych Klientów. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata w branży TSL możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż stawiamy na jakość i profesjonalizm. 

Przez długie lata pracowaliśmy na efekty, które są widoczne gołym okiem. Jesteśmy w stanie dopasować się niemal do każdego Klienta oferując najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Kontrahentów. 

Dbamy o to, aby nasza flota była cały czas nowoczesna i spełniała najwyższe standardy. Jest ona na bieżąco uzupełniana o różne rodzaje pojazdów / naczep tak, aby zawsze być w pełni elastycznym i samowystarczalnym podczas realizacji powierzonych nam zadań. Możemy zaoferować każdemu Klientowi transport chłodniczy na najwyższym poziomie, dostosowując rodzaj naczepy do jego indywidualnych wymagań. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne typy naczep chłodniczych.

W czym się specjalizujemy

Transad od lat specjalizuje się w usługach transportowych, spedycji oraz logistyce. Rocznie przemierzamy setki tysięcy kilometrów, z sukcesem przewożąc materiały i produkty naszych Klientów. Wszystkie zlecenia realizujemy na podstawie Międzynarodowych Listów Przewozowych CMR. 

Specjalizujemy się w efektywnej spedycji, mając na uwadze priorytety stawiane przez Kontrahentów. Organizujemy przesyłki szybko, sprawnie i kompleksowo, dbając o każdy etap zlecenia – od zamówienia przewozu i przygotowania dokumentów, poprzez zawarcie umowy, transport, aż po przekazanie przesyłki w ręce odbiorcy.

Dokąd jeździmy

Oferujemy usługi transportowe po całej Europie.

Sprawdź szczegółową listę krajów na tej podstronie

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się m.in. plandeki, chłodnie, cysterny.

By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Gdzie się znajdujemy

Siedziba TRANSAD mieści się w miejscowości Pniewy, ok. 50km od Warszawy.

Sprawdź jak do nas dojechać tutaj.